Zmiany rozkładów jazdy od 4 grudnia

Od 4 grudnia w życie wejdą kolejne zmiany rozkładów jazdy związane z ograniczeniem funkcjonowania linii podmiejskich. Tym razem zmiany dotkną mieszkańców gminy Bliżyn – zlikwidowane zostaną wybrane kursy zarówno w dni robocze, jak i w dni wolne.

Poniżej przedstawiamy wykaz zmian, które wejdą w życie od 4 grudnia:

LINIA 4 (dzień roboczy)

Pierwszą i najważniejszą zmianą będzie likwidacja pierwszego kursu linii 4 (oznaczonego jako 4/1) wykonywanego z Bazy MKS (odj. 6:15) do Sołtykowa oraz z Sołtykowa (odj. 7:00) do pętli Szydłowiecka p. Ekonomii, 11 Listopada, Armii Krajowej, Sokolą. Na odcinku miejskim kurs ten niemal dubluje się z kursem linii 16, więc pasażerowie na terenie miasta nie odczują znacznej zmiany.
Dodatkowo zmianie ulegną godziny odjazdów kursu popołudniowego – skrócony zostanie on do granic administracyjnych miasta. Odjazd z pętli Szydłowiecka o godz. 14:37 (przesunięty z 14:28), z Walecznych 15:21 (dodatkowo skierowany zostaje przez os. Bór).

LINIA 12 (dzień roboczy)

Kurs odjeżdżający z Przychodni Kolejowej o godz. 11:43 skierowany zostaje do pętli Bór (Walecznych), jednocześnie zmieniając swoją trasę tak, że wjeżdżać będzie w głąb osiedla Bór. Godzina odjazdu z pętli Bór (Walecznych) pozostanie bez zmian.

LINIA 13 (dzień roboczy)

Likwidacji ulega kurs odjeżdżający z Rynku o godz. 17:52 oraz z Kucębowa o godz. 18:57.

LINIA 12 (dzień wolny)

Kurs odjeżdżający z pętli Szydłowiecka o godz. 12:20 skrócony zostanie do pętli Bór (Walecznych) z przejazdem przez osiedle Bór. Zmieni się godzina odjazdów – Szydłowiecka odj. 12:25 i z powrotem z pętli Bór (Walecznych) odj. 13:26.

LINIA 13 (dzień wolny)

Kursy odjeżdżające z pętli Łyżwy o godz. 13:10 oraz 16:50 skrócone zostaną do pętli Harcerska z przejazdem przez os. Bór. Nowe godziny odjazdów: 13:23 oraz 17:15. Odjazdy z pętli Harcerska: 14:30, 18:20

Według nieoficjalnych informacji rozkład ten obowiązywać będzie do 1 stycznia, kiedy to w życie wejść mają zmiany związane z reorganizacją komunikacji miejskiej w Skarżysku. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*