Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Trans Bus Plus zrezygnował z linii do Starachowic

Wraz z początkiem grudnia jeden z przewoźników realizujących połączenia „bus” do Starachowic – firma Trans Bus Plus – zrezygnował z realizacji kursów na trasie ze Skarżyska-Kamiennej do Starachowic.

Iveco Daily należący do firmy Trans Bus Plus
Iveco Daily należący do firmy Trans Bus Plus
fot. Szymon Holeczko

Przewoźnik zlikwidował kursy prawdopodobnie na początku grudnia (nie mamy dokładnych danych). Z przystanków zniknęły rozkłady jazdy bez wywieszenia ogłoszeń o zakończeniu realizacji połączeń. Dotychczas przewoźnik na tej trasie realizował 7 kursów w dni robocze. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną rezygnacji przez przewoźnika z kursowania do Starachowic były powody ekonomiczne. Przychody z biletów pokrywały tylko nieco ponad 1/3 kosztów funkcjonowania połączenia.

Firma skupiła się obecnie na obsłudze drugiej z oferowanych przez nią tras, do Zbijowa Małego przez Skarżysko Kościelne. Tam też spotkać można pojazdy dotychczas kursujące na linii starachowickiej.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*