This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Trans Bus Plus zrezygnował z linii do Starachowic

Wraz z początkiem grudnia jeden z przewoźników realizujących połączenia „bus” do Starachowic – firma Trans Bus Plus – zrezygnował z realizacji kursów na trasie ze Skarżyska-Kamiennej do Starachowic.

Iveco Daily należący do firmy Trans Bus Plus
Iveco Daily należący do firmy Trans Bus Plus
fot. Szymon Holeczko

Przewoźnik zlikwidował kursy prawdopodobnie na początku grudnia (nie mamy dokładnych danych). Z przystanków zniknęły rozkłady jazdy bez wywieszenia ogłoszeń o zakończeniu realizacji połączeń. Dotychczas przewoźnik na tej trasie realizował 7 kursów w dni robocze. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną rezygnacji przez przewoźnika z kursowania do Starachowic były powody ekonomiczne. Przychody z biletów pokrywały tylko nieco ponad 1/3 kosztów funkcjonowania połączenia.

Firma skupiła się obecnie na obsłudze drugiej z oferowanych przez nią tras, do Zbijowa Małego przez Skarżysko Kościelne. Tam też spotkać można pojazdy dotychczas kursujące na linii starachowickiej.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*