Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

PolskiBus.com zawita do Skarżyska

Od 1 października mieszkańcy Skarżyska zyskają kolejne połączenie autobusowe do Stolicy. Tego dnia PolskiBus.com uruchamia zupełnie nową linię autobusową P30 kursującą na trasie Warszawa – Radom – Skarżysko-Kamienna – Kielce. Jest to jedna z ośmiu nowych linii pospiesznych uruchomionych w ramach poszerzenia oferty o 17 kolejnych miast, w których zatrzymują się autobusy tego przewoźnika.

Z początkiem października kursowanie rozpocznie linia P30 wykonująca 4 kursy dziennie w obie strony – ze Skarżyska do Warszawy autobusy odjeżdżać będą o 06:25, 07:55, 15:25, 17:25, a z Warszawy o 11:00, 12:00, 18:45, 20:30. W Warszawie autobus rozpoczynać i kończyć bieg będzie na przystanku Metro Wilanowska, zaś w Skarżysku autobus dojeżdżać będzie do dworca autobusowego znajdującego się przy ulicy Niepodległości – w miejscu, gdzie obecnie zatrzymują się pojazdy przewoźników prywatnych.

Podróż z Warszawy do Skarżyska autobusem PolskiBus.com rozkładowo trwać będzie 2 godziny 45 minut. Ceny biletów zaczynają się już od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej. W pierwszych godzinach po rozpoczęciu sprzedaży biletów możliwy był zakup biletów w tej cenie, obecnie w najbardziej popularnych godzinach podróży waha się ona w granicach 8-10zł plus opłata rezerwacyjna.

Uruchomienie tego połączenia to niewątpliwie ukłon w stronę osób dojeżdżających do Warszawy. Będzie ono też konkurencyjne dla kolei, gdyż obecnie podróż do Warszawy TLK trwa 2 godziny 40 minut, a pociągiem Kolei Mazowieckich około 3 i pół godziny.

Szczegóły dotyczące połączenia, a także rezerwacja biletów dostępna jest na stronie internetowej: PolskiBus.com

1 komentarz 'PolskiBus.com zawita do Skarżyska'

  1. Ijon_Tichy napisał/a:

    Miałem okazję przejechać się na trasie Wawa -> Sko i z powrotem. Całkiem fajnie, a będzie jeszcze lepiej, gdy obecny slalom na siódemce koło Szydłowca zastąpi ekspresówka.

    Ciekawe czy jakoś na to posunięcie zareaguje Muszkieter, który ma wyższe ceny i – indagowany z rok temu – odpowiedział, że nie będzie zjeżdżać z trasy do miasta i nadal będzie się zatrzymywać przy Krakowskiej.

    0
    0

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*