„Jelczem do STARa”

Już w najbliższą sobotę, 9 lipca odbędzie się kolejna organizowana przez naszą grupę impreza komunikacyjna. Tym razem podczas imprezy pt. „Jelczem do STARa” wybierzemy się na wycieczkę w okolice Starachowic. Standardowo już głównym bohaterem imprezy będzie należący do nas Jelcz PR110M #333.

Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 10:00. Na uczestników autobus oczekiwać będzie na pętli autobusowej „Dworzec Główny” w miejscu, gdzie trasę rozpoczynała niegdyś linia nr 28.

Pierwszym punktem imprezy będzie przejazd przez os. Kamienna, w tym zatrzymanie się w celu wykonania zdjęć w kilku charakterystycznych punktach tej dzielnicy miasta. Następnie autobus uda się w kierunku Mirca i dalej przez Tychów Stary do Starachowic, gdzie planowane są fotostopy m.in. na dawnym torze testowym FSC „Star” czy na terenie zajezdni PKS Starachowice, który to 25 czerwca zakończył działalność przewozową.

Podczas imprezy zaplanowany jest grill (w pobliżu zalewu Lubianka), lecz ze względu na niekorzystną warunki atmosferyczne może on zostać odwołany. Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 17:00 również przy dworcu PKP w Skarżysku.

Szczegóły imprezy, zapisy oraz bieżące informacje przekazywane są na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*