Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Do Michałowa z firmą „Idea Bus”

6 lutego 2017 roku uruchomiona została nowa linia „bus” ze Skarżyska-Kamiennej do Michałowa. Tym razem trasę według zupełnie nowego rozkładu jazdy obsługuje „Idea Bus”, która to coraz prężniej funkcjonuje w transporcie drogowym osób.

Po rezygnacji przez „Mich-Mat” wraz z końcem stycznia br. z obsługi trasy do Michałowa, mieszkańcy południowej części gminy Skarżysko Kościelne pozostali bez transportu zbiorowego. Według głosów mieszkańców firma już od pewnego czasu nosiła się z zamiarem zlikwidowania połączenia ze względu na niską rentowność połączenia.

Kilka dni później w internecie pojawiła się informacja, że jeden z przewoźników prowadzi rozmowy w sprawie przywrócenia połączenia na podobnej do poprzednika trasie. I tak 6 lutego pod szyldem firmy „Idea Bus” z Majkowa, na ulice wyjechała linia wykonująca 7 kursów w dni robocze, podobnie jak wcześniej kursujący „Mich-Mat”. Względem poprzedniego rozkładu trasa nie uległa istotnym zmianom, zmieniły się natomiast godziny odjazdów z przystanków.

Trasa:
Skarżysko-Kamienna (D.A.) – Sokola – Wiejska – Armii Krajowej – Piłsudskiego – Norwida – Metalowców – Legionów – Ekonomii – 11 Listopada – 1 Maja – Piękna – MajkówMichałów (pętla)

Szczegółowe informacje dotyczące rozkładu jazdy znaleźć można na rozkładach jazdy powieszonych na głównych przystankach wzdłuż trasy linii.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*