Awaryjne wycofanie autobusów z ulicy Ponurego

W związku ze złym stanem nawierzchni na remontowanym odcinku ulicy Ponurego, MKS Skarżysko od dziś do odwołania zdecydowało o wycofaniu kursowania autobusów z tej ulicy. Występować będą utrudnienia w kursowaniu linii nr 6, 12, 16 oraz 25.

W związku z pracami prowadzonymi na ul. Ponurego remontowana jest nawierzchnia na drodze od wiaduktu do posesji nr 105. Od pewnego czasu stan nawierzchni (szczególnie po zdjęciu warstw asfaltu) stopniowo się pogarszał. MKS Skarżysko zdecydowało, że od 21.11.2017 autobusy zostaną wycofane z remontowanego odcinka i skierowane na trasę objazdową. Należy mieć na uwadze, że w związku z powyższym występować mogą znaczne opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 12, 16 oraz 25.

Linie autobusowe skierowane zostały na trasę objazdową przez ul. Legionów – Jana Pawła II. Pominięte zostaną przystanki autobusowe na ulicach Legionów (przy skrzyżowaniu z ul. Niepodległości), Ponurego oraz Grota-Roweckiego. Dodatkowo zaś autobusy zatrzymywać się będą na przystanku przy Kościółku oraz tymczasowym przystanku zlokalizowanym na ul. Jana Pawła II (przy moście w kierunku Boru).

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*