Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autobusem na uroczystości na Brzasku

22 czerwca odbędą się uroczystości rocznicowe przy mogile na Brzasku. Tradycyjnie już dla uczestników uroczystości Starostwo-Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej przygotowało specjalne kursy autobusów.

W sobotę 22 czerwca o godz. 10.00 odbędą się uroczystości upamiętniające 79. Rocznicę Rozstrzelania Polskich Patriotów na Brzasku. Rozpoczną się one mszą świętą polową przy mogile na Brzasku. Po liturgii wystąpi młodzież z Zespołu Szkół Technicznych w Skarżysku–Kamiennej z występem słowno – muzycznym. Uroczystości zwieńczy złożenie kwiatów i wiązanek pod pomnikiem.

W porozumieniu z Miejską Komunikacją Samochodową w Skarżysku-Kamiennej Starostwo Powiatowe przygotowało dla mieszkańców bezpłatny dojazd na uroczystości. Autobus wyruszy z pętli przy cmentarzu na Łyżwach o godz. 9:30. Jego trasa przebiegać będzie następująco:

Łyżwy (Cmentarz) – 1-go Maja – Towarowa – Piłsudskiego – Niepodległości – Dworzec PKP – Sokola – Wiejska – Armii Krajowej – Norwida – Metalowców – Legionów – Brzask (Mogiła)

Bezpośrednio po uroczystościach autobus odwiezie uczestników tą samą trasą.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*