Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autobusem na uroczystości na Borze

11 lutego 2018 roku w lesie przy osiedlu Bór w Skarżysku-Kamiennej odbędą się uroczystości upamiętniające 78. rocznicę egzekucji mieszkańców miasta przez okupantów niemieckich w lutym 1940 roku. Tradycyjnie już dojazd na uroczystości zapewni MKS Skarżysko-Kamienna dwoma specjalnymi autobusami.

Autobusy wyruszą z dwóch punktów na terenie miasta: o godzinie 10:00 z pętli przy cmentarzu na Łyżwach oraz o godz. 10:20 spod Dworca PKP przy al. Niepodległości. Ich trasy przebiegać będą następująco:

Linia Łyżwy » Os. Bór
Łyżwy » 1 Maja » Ekonomii » Legionów » Niepodległości » Dworzec PKP » Sokola » Wiejska » Armii Krajowej » Piłsudskiego » Norwida » Krakowska » Wojska Polskiego

Linia Dworzec PKP » Os. Bór
Dworzec PKP » Sokola » Wiejska » Armii Krajowej » Piłsudskiego » Norwida » Krakowska » Wojska Polskiego

Po zakończeniu obchodów autobusy wrócą tymi samymi trasami umożliwiając powrót z uroczystości.

Szczegółowy program oraz plakat z zaproszeniem można przeczytać na stronie Urzędu Miasta Skarżysko-Kamienna.

Przypominamy także, że na osiedle Bór (zarówno z os. Kamienna, jak i Przydworcowego) dojechać będzie można zwykłymi kursami autobusu linii nr 25.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie widoczny. Pola oznaczone * są obowiązkowe.

*

*